
€ 750.00
1738 DX Waarland
Korte omschrijving
In Waarland aan de Wurft op het kleinschalige industrieterrein, staat deze fraaie kans te koop. Een mooi gebouw, keurig gebouwd, met traditioneel metselwerk en zwaar uitgevoerde betonnen vloeren en een betonnen dak. Een zeer representatief pand op een multifunctionele plek. Een zeer geschikt pand voor de combinatie kantoor en werkplaats, of opslag en werkplaats. Er […]Kenmerken
Soort pand | Kantoor en bedrijfsruimte |
Oppervlakte | 2 x 70 m2 |
Aantal kamer | 2 |
Bijzonderheden | Fraaie kwaliteit |
Soort bouw | Nieuwbouw, beton, metselwerk en sandwich panelen. |
Bouwjaar | 2011 |
Soort dak | beton met dakbedekking |
Hoofdbestemming | Kantoor en bedrijvigheid |
Nevenbestemming | Handel en nijverheid |
Omschrijving
In Waarland aan de Wurft op het kleinschalige industrieterrein, staat deze fraaie kans te koop. Een mooi gebouw, keurig gebouwd, met traditioneel metselwerk en zwaar uitgevoerde betonnen vloeren en een betonnen dak. Een zeer representatief pand op een multifunctionele plek.
Een zeer geschikt pand voor de combinatie kantoor en werkplaats, of opslag en werkplaats. Er is voldoende ruimte om te parkeren op eigen terrein en het inrijden met aanhangers of boten naar de overheaddeur.
Op de begane grond een overheaddeur en een hardhouten loopdeur, ca 70 m2 werkplaats, opslag, hobbyruimte of wat u verder nog zou willen met deze makkelijke ruimte. Naast de deur de meterkast met alle meters en voorzieningen reeds gemonteerd. De vloer heeft een speciale coating en is hiermee stofvrij.
Met een mooie hardhouten gelakteÃ? trap gaat u naar boven naar de 1e verdieping, deze is naar eigen idee in te richten. Kortom u kunt er creatief mee omgaan.
Dit object biedt mogelijkheden en is aantrekkelijk geprijsd.
Bouw | |
Soort pand | Kantoor en bedrijfsruimte |
Oppervlakte | 2 x 70 m2 |
Aantal kamer | 2 |
Bijzonderheden | Fraaie kwaliteit |
Soort bouw | Nieuwbouw, beton, metselwerk en sandwich panelen. |
Bouwjaar | 2011 |
Soort dak | beton met dakbedekking |
Hoofdbestemming | Kantoor en bedrijvigheid |
Nevenbestemming | Handel en nijverheid |
Oppervlakten en inhoud | |
Gebruikersoppervlakten | 2 x 70 m2 |
Gebouwgebonden buitenruimte | 100 m2 |
Inhoud | 450 m3 |
Oppervlakte | 2 x 70 m2 |
Indeling | |
Aantal kamers | 2 |
Aantal bouwlagen | 2 |
Energie | |
Energie label | |
Isolatie | Modern geisoleerd. |
Buitenruimte | |
Ligging | Uitstekend op industrie terrein |
Bergruimte | |
Garage | |
Omgeving | |
Bereikbaarheid | Zeer goed bereikbaar vanaf Alkmaar, Schagen en Heerhugowaard |
Lokale voorzieningen | hardhouten trap, gas, water, elektra |



